Prodejna ZAF velo sport
to jsou jízdní kola a doplňky

Pracovní doba:

v sezoně
(březen - říjen):
pondělí až pátek
8 - 12 a 13 - 17
sobota 8 - 11

mimo sezonu
(listopad - únor):
pondělí až pátek
9 - 12 a 13 - 17
sobota zavřeno

neděle a státní svátky
zavřeno
 
Author
Superior
Galaxy
Shimano
Dema
CTM
Lectron

Country jízda, Velké Pavlovice

Sociální síť Facebook


Velký výběr jízdních kol značek Author, Superior, CTM, DEMA a elektrokol Lectron k dostání přímo na prodejně! Nabídka všech typů jízdních kol – horská, silniční, krosová a dětská.

Prodej náhradních dílů a doplňků  na všechna běžně používaná kola - pláště a duše i na "káry" a babetty, svítilny, blikačky, cyklocomputery, cyklistické přilby a sluneční brýle, lahve na pití.

Cyklo doplňky - cyklorukavice, čepice a čelenky pod přilbu, rukávky atd.


Poradíme Vám jak si vybrat to správné jízdní kolo


Výběr jízdního kola není jednoduchou a krátkodobou záležitostí. Měla by mu předcházet rozvaha o tom, co od kola očekávám a žádám - kde, jak často a jak náročně budu jezdit. Po zodpovězení těchto základních otázek by mělo vyplynout, jaký typ a kvalita materiálu (rám, vidlice, komponenty) je pro daného jezdce optimální.


Dárkový poukaz

Chcete udělat radost a nevíte, jaký dárek se Vašim blízkým nebo oslavencům bude nejvíce zamlouvat? Potom je tu možnost zakoupit si dárkový poukaz. Pak už záleží jen na obdarovaném, co si pro sebe dle svého uvážení z naší nabídky vybere.

Poukazy prodáváme v hodnotách:  300,  500  a 1000,- Kč 

Doplňující informace:
Dárkový poukaz lze uplatnit pouze u firmy ZAF velosport.
Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců od data vystavení.
Podmínkou je, že musíte poukaz využít v celé výši, nelze jej čerpat postupně a nevyčerpanou hodnotu poukazu nelze vrátit.
Platný poukaz je vždy opatřen razítkem a originálním podpisem.
Pokud cena vybraného zboží převyšuje hodnotu poukazu, rozdíl v ceně se doplácí. Pokud je cena vybraného zboží nižší než hodnota poukazu, rozdíl v ceně se nevrací.
Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost.Možnost platby platební kartou

Příjímáme kreditní karty

Jaké kola?

Horská kola

Kola jízdních vlastností, kterých využijete hlavně při jízdě přírodou. Svou konstrukcí a typem pneumatik jsou určeny především do náročnějšího terénu. Charakteristické jsou pro horská kola robustnější rámy a většinou 26" kola se širšími plášti. Jízda na horských kolech je optimální aktivita pro zlepšení Vaší fyzické kondice, či celkového zdravotního stavu.

Trekingová kola

Tyto kola jsou univerzální tz. pro každého. Jedná se o volbu sloučení horského a silničního kola. Jsou tedy velmi vhodná pro cykloturistiku s pestrostí jízdy po silnici, na zpevněných polních a lesních cestách či nenáročném terénu mimo cesty. Pro trekingová kola jsou charakteristické 28" ráfky a užší pláště. Jsou také obvykle doplňovány blatníky a osvětlením, případně i nosičem zavazadel a stojánkem. Jejich převody odpovídají horským kolům a umožňují proto snadno se vypořádat s kopcovitým terénem. Konstrukce rámu je přizpůsobena pohodlnějšímu-vzpřímenějšímu posedu jezdce oproti kolu horskému, většina modelů má odpruženou vidlici, některé odpruženou sedlovku, některé i odpruženou zadní stavbu. Trekingová kola je oblíbené pro víkendové jezdce a rodiny, jímž umožní zdraví pohyb na čerstvém vzduchu, relaxaci a důležitý kvalitní odpočinek.

Dětská kola

Na dětském kole nesmí být nejrůznější ostré hrany, trhliny, otřepy, o které by se dítě mohlo zranit. Samozřejností je nastavení výšky řídítek a sedla, které se musí dát lehce přizpůsobit tomu, jak dítě roste. Nutností jsou funkční, spolehlivé a dobře ovladatelné brzdy. Na dětská jízdní kola určená pro nejmenší děti se přidávají stabilizační kolečka, která musí být na kole správně umístěna. Dbejte o zdraví svých dětí a nezapomeňte, že k jízdě na kole nerozlučně patří kvalitní přilba. Dětská kola jsou tím nejlepším dárkem pro každé dítě.